CFR-50JB-52-510R
DigiKeyn tuotenumero
13-CFR-50JB-52-510R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFR-50JB-52-510R
Kuvaus
RES 510 OHM 5% 1/2W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
510 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Autoteollisuus AEC-Q200 Hiilikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CFR-50JB-52-510R -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Sarja
Lämpötilakerroin
-500/ +350ppm/°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,130" halk. x 0,354" pit. (3,30mm x 9,00mm)