CFR-25JR-52-1M
DigiKeyn tuotenumero
13-CFR-25JR-52-1MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-CFR-25JR-52-1MCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFR-25JR-52-1M
Kuvaus
RES 1M OHM 5% 1/4W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Autoteollisuus AEC-Q200 Hiilikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CFR-25JR-52-1M -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Sarja
Lämpötilakerroin
0/ -1500ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,248" pit. (2,40mm x 6,30mm)