CFR-25JR-52-1M | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CFR-25JR-52-1M |
Kuvaus | RES 1M OHM 5% 1/4W AXIAL |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Autoteollisuus AEC-Q200 Hiilikalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CFR-25JR-52-1M -mallit |
Kategoria | Koostumus |
Valm. | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200 |
Sarja | Lämpötilakerroin 0/ -1500ppm/°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Resistanssi | Valmistajan laitepakkaus Aksiaalinen |
Toleranssi | Koko/mitat 0,094" halk. x 0,248" pit. (2,40mm x 6,30mm) |