CC1210KKX7R9BB224
DigiKeyn tuotenumero
311-4524-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-4524-1-ND - Cut Tape (CT)
311-4524-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC1210KKX7R9BB224
Kuvaus
CAP CER 0.22UF 50V X7R 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.22 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 1210 (3225 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CC1210KKX7R9BB224 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,049" (1,25mm)