CC1206ZRY5V8BB474
DigiKeyn tuotenumero
13-CC1206ZRY5V8BB474TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-CC1206ZRY5V8BB474CT-ND - Cut Tape (CT)
13-CC1206ZRY5V8BB474DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC1206ZRY5V8BB474
Kuvaus
CAP CER 0.47UF 25V Y5V 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.47 µF -20%, +80% 25V Keraamiset kondensaattorit Y5V (F) 1206 (3216 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CC1206ZRY5V8BB474 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Paksuus (maks.)
0,037" (0,95mm)