CC1206KRX7RABB152
DigiKeyn tuotenumero
311-4492-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-4492-1-ND - Cut Tape (CT)
311-4492-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC1206KRX7RABB152
Kuvaus
CAP CER 1500PF 200V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1500 pF ±10% 200V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CC1206KRX7RABB152 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,037" (0,95mm)