CC1206KRX7R9BB124
DigiKeyn tuotenumero
311-4486-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-4486-1-ND - Cut Tape (CT)
311-4486-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC1206KRX7R9BB124
Kuvaus
CAP CER 0.12UF 50V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.12 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CC1206KRX7R9BB124 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,075" (1,90mm)