CC1206KKX7RYBB104
DigiKeyn tuotenumero
311-1976-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-1976-1-ND - Cut Tape (CT)
311-1976-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC1206KKX7RYBB104
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 250V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CC1206KKX7RYBB104 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,071" (1,80mm)