CC1206KFX7R0BB104
DigiKeyn tuotenumero
13-CC1206KFX7R0BB104TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-CC1206KFX7R0BB104CT-ND - Cut Tape (CT)
13-CC1206KFX7R0BB104DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC1206KFX7R0BB104
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CC1206KFX7R0BB104 -mallit
Kategoria
Jännite – nimellinen
Valm.
Lämpötilakerroin
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)