CC1206KFX7R0BB104 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CC1206KFX7R0BB104 |
Kuvaus | CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 0.1 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CC1206KFX7R0BB104 -mallit |
Kategoria | Jännite – nimellinen |
Valm. | Lämpötilakerroin |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Kapasitanssi | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen) |
Toleranssi ±10% | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm) |