CC0805KKX7R8BB684
DigiKeyn tuotenumero
311-3386-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-3386-1-ND - Cut Tape (CT)
311-3386-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC0805KKX7R8BB684
Kuvaus
CAP CER 0.68UF 25V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.68 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CC0805KKX7R8BB684 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)