CC0805JRX7R9BB682
DigiKeyn tuotenumero
311-4282-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-4282-1-ND - Cut Tape (CT)
311-4282-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC0805JRX7R9BB682
Kuvaus
CAP CER 6800PF 50V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6800 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CC0805JRX7R9BB682 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,028" (0,70mm)