CC0805JKNPO7BN682 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
YAGEO
Varastossa: 15 714
Tekniset tiedot
Suora
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Parannus
Knowles Syfer
Parannus
KEMET
KEMET
6800 pF ±5% 16V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
CC0805JKNPO7BN682
DigiKeyn tuotenumero
CC0805JKNPO7BN682-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC0805JKNPO7BN682
Kuvaus
CAP CER 6800PF 16V C0G/NPO 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CC0805JKNPO7BN682 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)