CC0805GRNPO0BN681 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
KEMET
Varastossa: 3 887
Tekniset tiedot
Suora
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
680 pF ±2% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
CC0805GRNPO0BN681
DigiKeyn tuotenumero
13-CC0805GRNPO0BN681TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC0805GRNPO0BN681
Kuvaus
CAP CER 680PF 100V C0G/NPO 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CC0805GRNPO0BN681 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,028" (0,70mm)