CC0603KRX7R7BB104
DigiKeyn tuotenumero
311-1088-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-1088-1-ND - Cut Tape (CT)
311-1088-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC0603KRX7R7BB104
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 16V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CC0603KRX7R7BB104 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)