CC0603BRNPO9BN3R9
DigiKeyn tuotenumero
311-3834-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-3834-1-ND - Cut Tape (CT)
311-3834-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC0603BRNPO9BN3R9
Kuvaus
CAP CER 3.9PF 50V C0G/NPO 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.9 pF ±0,1pF 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CC0603BRNPO9BN3R9 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±0,1pF
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)