CC0402MRX5R5BB106
DigiKeyn tuotenumero
311-1729-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-1729-1-ND - Cut Tape (CT)
311-1729-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC0402MRX5R5BB106
Kuvaus
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF ±20% 6,3V Keraamiset kondensaattorit X5R 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CC0402MRX5R5BB106 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,028" (0,70mm)