CC0402KRX7R7BB103
DigiKeyn tuotenumero
311-1042-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-1042-1-ND - Cut Tape (CT)
311-1042-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC0402KRX7R7BB103
Kuvaus
CAP CER 10000PF 16V X7R 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF ±10% 16V Keraamiset kondensaattorit X7R 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CC0402KRX7R7BB103 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)