CC0402JRX7R7BB472
DigiKeyn tuotenumero
13-CC0402JRX7R7BB472TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-CC0402JRX7R7BB472CT-ND - Cut Tape (CT)
13-CC0402JRX7R7BB472DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC0402JRX7R7BB472
Kuvaus
CAP CER 4700PF 16V X7R 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4700 pF ±5% 16V Keraamiset kondensaattorit X7R 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CC0402JRX7R7BB472 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)