CC0402JRX7R7BB104
DigiKeyn tuotenumero
311-1676-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-1676-1-ND - Cut Tape (CT)
311-1676-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC0402JRX7R7BB104
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±5% 16V Keraamiset kondensaattorit X7R 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CC0402JRX7R7BB104 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)