BK30-500-SZ
DigiKeyn tuotenumero
13-BK30-500-SZ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK30-500-SZ
Kuvaus
PTC RESET FUSE 30V 5A RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 5 A Ih Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
Kategoria
Laukaisuaika
14.5 s
Valmistaja
YAGEO
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
10 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
50 mOhms
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Jännite - maksimi
30V
Koko/mitat
0,551" pit. x 0,122" lev. (14,00mm x 3,10mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
5 A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,929" (23,60mm)
Virta - laukaisu (It)
10 A
Johdinten väli
0,413" (10,50mm)
Virta - maks.
40 A