AR0805FR-0778R7L on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
YAGEO
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Samsung Electro-Mechanics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Samsung Electro-Mechanics
Samankaltainen
Vishay Dale
Varastossa: 761
Samankaltainen
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
78.7 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
AR0805FR-0778R7L
DigiKeyn tuotenumero
AR0805FR-0778R7L-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AR0805FR-0778R7L
Kuvaus
RES SMD 78.7 OHM 1% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
AR0805FR-0778R7L -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)