AF1206FR-07499KL on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
YAGEO
Varastossa: 140
Tekniset tiedot
Samankaltainen
YAGEO
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 705 089
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
499 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
AF1206FR-07499KL
DigiKeyn tuotenumero
13-AF1206FR-07499KLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-AF1206FR-07499KLCT-ND - Cut Tape (CT)
13-AF1206FR-07499KLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AF1206FR-07499KL
Kuvaus
RES SMD 499K OHM 1% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
AF1206FR-07499KL -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,063" lev. (3,10mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)