AE0402BR-0710KL
DigiKeyn tuotenumero
13-AE0402BR-0710KLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-AE0402BR-0710KLCT-ND - Cut Tape (CT)
13-AE0402BR-0710KLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AE0402BR-0710KL
Kuvaus
RES 10K OHM 0.1% 1/8W 0402 AUTO
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Teho (wattia)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,015" (0,37mm)