AC1210FR-071K15L on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
YAGEO
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
YAGEO
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Samankaltainen
Panasonic Industry
1.15 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 1210 (3225 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Paksukalvo
AC1210FR-071K15L
DigiKeyn tuotenumero
AC1210FR-071K15L-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AC1210FR-071K15L
Kuvaus
RES SMD 1.15K OHM 1% 1/2W 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
AC1210FR-071K15L -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,102" lev. (3,10mm x 2,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)