AC0805JRNPO0BN150
DigiKeyn tuotenumero
13-AC0805JRNPO0BN150TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-AC0805JRNPO0BN150CT-ND - Cut Tape (CT)
13-AC0805JRNPO0BN150DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AC0805JRNPO0BN150
Kuvaus
CAP CER 15PF 100V C0G/NPO 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AC0805JRNPO0BN150 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,028" (0,70mm)