AC0603FRNPO9BN680
DigiKeyn tuotenumero
13-AC0603FRNPO9BN680TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-AC0603FRNPO9BN680CT-ND - Cut Tape (CT)
13-AC0603FRNPO9BN680DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AC0603FRNPO9BN680
Kuvaus
CAP CER 68PF 50V C0G/NPO 0603
Tarkka kuvaus
68 pF ±1% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
AC0603FRNPO9BN680 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)