AC0402FRNPO9BN181
DigiKeyn tuotenumero
13-AC0402FRNPO9BN181TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-AC0402FRNPO9BN181CT-ND - Cut Tape (CT)
13-AC0402FRNPO9BN181DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AC0402FRNPO9BN181
Kuvaus
CAP CER 180PF 50V C0G/NPO 0402
Tarkka kuvaus
180 pF ±1% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
AC0402FRNPO9BN181 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)