AC0402FR-07562KL
DigiKeyn tuotenumero
13-AC0402FR-07562KLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-AC0402FR-07562KLCT-ND - Cut Tape (CT)
13-AC0402FR-07562KLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AC0402FR-07562KL
Kuvaus
RES SMD 562K OHM 1% 1/16W 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
562 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
AC0402FR-07562KL -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,015" (0,37mm)