5.0SMDJ30CA/TR7
DigiKeyn tuotenumero
13-5.0SMDJ30CA/TR7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-5.0SMDJ30CA/TR7CT-ND - Cut Tape (CT)
13-5.0SMDJ30CA/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5.0SMDJ30CA/TR7
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48,4V Puristusliitin 103A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
103A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
30V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
33,3V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
48,4V