5.0SMDJ30CA/TR7 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 5.0SMDJ30CA/TR7 |
Kuvaus | TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB |
Valmistajan vakio toimitusaika | 31 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 48,4V Puristusliitin 103A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 103A |
Valm. | Teho - pulssin huippu 5000W (5kW) |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus No |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Tyyppi Zener | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Kaksisuuntaiset kanavat 1 | Pakkaus / kotelo DO-214AB, SMC |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 30V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - läpilyönti (min) 33,3V | Päätuotenumero |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 48,4V |