221KD10J-TB on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
YAGEO
Varastossa: 405
Parametrisesti vastaava
YAGEO
Varastossa: 0
Varastossa: 0
220 V 3.5 kA Varistori 1 Piiriä Läpivientiaukko Kiekko 10mm
221KD10J-TB
DigiKeyn tuotenumero
13-221KD10J-TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
221KD10J-TB
Kuvaus
VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
242 V
Valmistaja
Virta - piikki
3.5 kA
Sarja
Energia
39J
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
450 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
140 V
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (TA)
Maksimi DC-jännite
180 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Varistorin jännite (min.)
198 V
Pakkaus / kotelo
Kiekko 10mm
Varistorin jännite (tyyp.)
220 V