15KPA48CA/B | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 15KPA48CA/B |
Kuvaus | TVS DIODE 48VWM 77.7VC P600 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 32 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 77,7V Puristusliitin 194,3A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko P600 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 77,7V |
Valm. | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 194,3A |
Sarja | Teho - pulssin huippu 15000W (15kW) |
Pakkaustapa Cut Tape (CT) Teippi ja rasia (TB) | Syöttöjännitteen suojaus No |
Osan tila Aktiivinen | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Tyyppi Zener | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Kaksisuuntaiset kanavat 1 | Asennustyyppi Läpivientiaukko |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 48V | Pakkaus / kotelo P600, Aksiaalinen |
Jännite - läpilyönti (min) 53,6V | Valmistajan laitepakkaus |