15KPA48CA/B
DigiKeyn tuotenumero
13-15KPA48CA/BCT-ND - Cut Tape (CT)
13-15KPA48CA/BTB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
15KPA48CA/B
Kuvaus
TVS DIODE 48VWM 77.7VC P600
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
77,7V Puristusliitin 194,3A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko P600
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
77,7V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
194,3A
Sarja
Teho - pulssin huippu
15000W (15kW)
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
48V
Jännite - läpilyönti (min)
53,6V