1.5KE300CA/B
DigiKeyn tuotenumero
13-1.5KE300CA/BCT-ND - Cut Tape (CT)
13-1.5KE300CA/BTB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE300CA/B
Kuvaus
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
414V Puristusliitin 3,7A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3,7A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Läpivientiaukko
Kaksisuuntaiset kanavat
256V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
285V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
414V