1.5KE220A/B
DigiKeyn tuotenumero
13-1.5KE220A/BCT-ND - Cut Tape (CT)
13-1.5KE220A/BTB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE220A/B
Kuvaus
TVS DIODE 185VWM 328VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
328V Puristusliitin 4,6A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4,6A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Läpivientiaukko
Yksisuuntaiset kanavat
185V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
209V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
328V