1.5KE130CA/B | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 1.5KE130CA/B |
Kuvaus | TVS DIODE 111VWM 179VC DO201 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 32 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 179V Puristusliitin 8,5A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 8,5A |
Valm. | Teho - pulssin huippu 1500W (1,5kW) |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus No |
Pakkaustapa Cut Tape (CT) Teippi ja rasia (TB) | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Tyyppi Zener | Asennustyyppi Läpivientiaukko |
Kaksisuuntaiset kanavat 1 | Pakkaus / kotelo DO-201AA, DO-27, Aksiaalinen |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 111V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - läpilyönti (min) 124V | Päätuotenumero |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 179V |