1.5KE130CA/B
DigiKeyn tuotenumero
13-1.5KE130CA/BCT-ND - Cut Tape (CT)
13-1.5KE130CA/BTB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE130CA/B
Kuvaus
TVS DIODE 111VWM 179VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
179V Puristusliitin 8,5A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
8,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Läpivientiaukko
Kaksisuuntaiset kanavat
111V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
124V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
179V