XP60SC600DH
DigiKeyn tuotenumero
5048-XP60SC600DHTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XP60SC600DH
Kuvaus
MOSFET N-CH 600V 7A TO252
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 600 V 6,5A (Tc) 2W (Ta), 48W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-252
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
22.4 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
720 pF @ 100 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
2W (Ta), 48W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TO-252
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
600mOhm @ 2A, 10V