XP1504MT
DigiKeyn tuotenumero
5048-XP1504MTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5048-XP1504MTCT-ND - Cut Tape (CT)
5048-XP1504MTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XP1504MT
Kuvaus
FET N-CH 150V 6.3A 15.8A PMPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 150 V 6,3A (Ta), 15,8A (Tc) 5W (Ta), 31,2W (Tc) Kiinnitys pintaan 8-PMPAK (5x6)
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
59mOhm @ 9A, 10V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
25.6 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
984 pF @ 100 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
5W (Ta), 31,2W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
150 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
8-PMPAK (5x6)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V