XP10TN028YT | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | XP10TN028YT |
Kuvaus | MOSFET N-CH 100V 7.5A PMPAK |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 100 V 7,5A (Ta) 3,125W (Ta) Kiinnitys pintaan PMPAK® 3 x 3 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 28mOhm @ 7A, 10V |
Valm. | Vgs(th) (maks.) @ Id 3V @ 250µA |
Sarja | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 23 nC @ 4.5 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks.) ±20V |
Osan tila Aktiivinen | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 2160 pF @ 50 V |
FET-tyyppi | Tehohäviö (maks.) 3,125W (Ta) |
Teknologia | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 100 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Valmistajan laitepakkaus PMPAK® 3 x 3 |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 5V, 10V | Pakkaus / kotelo |