XP10TN028YT
DigiKeyn tuotenumero
5048-XP10TN028YTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5048-XP10TN028YTCT-ND - Cut Tape (CT)
5048-XP10TN028YTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XP10TN028YT
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 7.5A PMPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 7,5A (Ta) 3,125W (Ta) Kiinnitys pintaan PMPAK® 3 x 3
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
28mOhm @ 7A, 10V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
3V @ 250µA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
23 nC @ 4.5 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2160 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
3,125W (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PMPAK® 3 x 3
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
5V, 10V