JTH1524S12
DigiKeyn tuotenumero
1470-2111-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JTH1524S12
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V 15W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 1,25A 9V - 36V Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
15 W
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
OCP, OVP, SCP, UVLO
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
85%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
9V
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
2,00" pit. x 1,00" lev. x 0,40" kork. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Jännite - lähtö 1
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
1,25A