JTC0624S12
DigiKeyn tuotenumero
JTC0624S12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JTC0624S12
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V 6W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 500mA 9V - 36V Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
6 W
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
SCP
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
83%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
9V
Pakkaus / kotelo
24-DIP-moduuli, 7 johdinta
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
1,25" pit. x 0,80" lev. x 0,41" kork. (31,8mm x 20,3mm x 10,4mm)
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
500mA