HDS3000PS48
DigiKeyn tuotenumero
1470-2685-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HDS3000PS48
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 3000W
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 90 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HDS3000PS48 -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
92%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
14,41" pit. x 5,00" lev. x 5,00" kork. (366,0mm x 127,0mm x 127,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, TUV, UL
Jännite - lähtö 1
48V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
62.5 A