RSP-3000-48
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
RSP-3000-48
DigiKeyn tuotenumero
1866-4260-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RSP-3000-48
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 3000W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 180 – 264VAC, 254 – 370VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RSP-3000-48 -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
91,5%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
10,94" pit. x 7,00" lev. x 2,50" kork. (278,0mm x 177,8mm x 63,5mm)
Jännite - tulo
180 – 264VAC, 254 – 370VDC
Hyväksyjä
CB, CE, cURus, TUV
Jännite - lähtö 1
48V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
62.5 A