ECS130US12
DigiKeyn tuotenumero
1470-1276-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS130US12
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 80 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS130US12 -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
90%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,25" kork. (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)
Jännite - tulo
80 – 264VAC
Hyväksyjä
CB
Jännite - lähtö 1
12V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
10.9 A