MDS-040APS12 BA
DigiKeyn tuotenumero
1145-1003-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MDS-040APS12 BA
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 40W
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 90 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MDS-040APS12 BA -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
84%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
3,00" pit. x 2,00" lev. x 0,90" kork. (76,2mm x 50,8mm x 22,9mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CE, EN, UL
Jännite - lähtö 1
12V
Vakionumero
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Sähkövirta - lähtö 1
3.3 A