ECE05US12
DigiKeyn tuotenumero
1470-1110-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECE05US12
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 5W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 410mA 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECE05US12 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Yleistulo
Valmistaja
XP Power
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
82%
Pakkaustapa
Putki
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
5-DIP-moduuli
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,60" kork. (25,4mm x 25,4mm x 15,2mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CSA, cUL, EN, UL
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
12V
Linjan regulointi
±0,5%
Virta - lähtö (maks.)
410mA
Kuorman regulointi
±1%
Teho (wattia)
5 W