RAC05-12SK
DigiKeyn tuotenumero
945-3117-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RAC05-12SK
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 5W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 416mA 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RAC05-12SK -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Yleistulo
Valmistaja
Recom Power
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
81%
Pakkaustapa
Putki
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
5-DIP-moduuli
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,65" kork. (25,4mm x 25,4mm x 16,5mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CE, cURus
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Linjan regulointi
±0,5%
Jännite - lähtö 1
12V
Kuorman regulointi
±1%
Virta - lähtö (maks.)
416mA
Paino
0,044 lb (19,96 g)
Teho (wattia)
5 W